خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

مشخصات قالب وردپرس شرکتی Astrid

66 ۱۲ آبان ۱۳۹۵ قالب تجاری , قالب وردپرس خانه » قالب وردپرس » قالب تجاری » مشخصات قالب وردپرس شرکتی Astrid وردپرس

قالب وردپرس شرکتی Astrid یک تم زیباست که برای انوع کسب و کارها مناسب است. صفحه اصلی قالب وردپرس شرکتی Astrid از ابزارک تشکیل شده است و براحتی نیاز مدیران را تامین میکند. قالب وردپرس Astrid بدلیل دارابودن ویژگی هایی مثل بهینه و سئو بودن, رنگبندی زیبا و .. در افزایش بازدید کننده تاثیر زیادی دارد.

قالب وردپرس شرکتی Astrid

به گزارش سایت وردپرس دانلود قالب Astrid یک هدر بزرگ و زیبا دارد و میتواند روی بازدید کننده های خود تاثیر زیادی بگذارد.با قالب شرکتی وردپرس Astrid  شما می توانید برای کسب و کارتان وب سایتی داشته باشید که دارای قسمتهای مورد نیز برای یک سایت شرکتی  چون نمونه کارها , تخصص ما , تیم , و … باشد و این در پیشرفت شعلی شما تاثیر زیادی دارد.

قسمت سفارشی سازی قالب وردپرس شرکتی Astrid

قالب وردپرس شرکتی Astrid دارای قسمت سفارشی سازی می باشد و شما میتوانید بدون هیچ دانش برنامه نویسی , هزینه , وقت زیاد و … بخشهای مختلف ان را کنترل و مدیریت کنید.قالب وردپرس شرکتی Astrid دارای گزینه هایی برای رنگ، فونت، منطقه هدر و … و همچنین گزینه ای برای تنظیم تعداد مناطق ویجت در بالا و پایین صفحه دارد و این در راحتی کار شما تاثیر زیادی میگ ذارد.

HTML5 / CSS3

همچنین قالب Astrid که فارسی و رایگان و مخصوص وردپرس است دارای کد نویسی عالی می باشد و این ویژگی باعث می شود بتونید سایتی با قدرت لود بار گذاری بالا داشته باشید. قالب Astrid با انواع مرورگرهای بزرگ سازگاری دارد و میتونید ان را با اخرین نسخه وردپرس نصب بکنید. به همین راحتی.

طراحی ریسپانسیو قالب Astrid

به گزارش سایت وردپرس دانلود از ویژگیهای قالب Astrid که رایگان و مخصوص وردپرس است میتوان به سازگاری با انواع دستگاه های مختلف که قابلیت مراجعه به اینترنت را دارند ، اشاره کرد.

پس با استفاده از قالب Astrid نباید نگران این مساله باشید که بازدید کننده با چه دستگاهی از سایت شما بازدید میکند. چوناین قالب  زیبا به صورت واکنش گرا از خود واکنش نشان می دهد و به اندازه دستگاه مراجع توجهی نمیکند و در هر شرایطی سایت را زیبا و با کیفیت نشان میدهد.

افزونه فروشگاه ساز ووکامرس قالب astrid

این پوسته رایگان شرکتی  Astrid با  افزونه فروشگاه ساز WooCommerce سازگاری دارد. بنابراین شما به راحتی میتوانید بدون نیاز داشتن به تم هایی دیگر و پرداخت هزینه های زیاد در کنار کسب و کارتان محصولاتی را هم برای فروش بگذارید. چون با این افزونه  یک قسمت فروشگاهی هم دارید.

ویژگی های کلیدی قالب astrid

  1. سازگار با افزونه ووکامرس
  2. HTML 5 و CSS 3
  3. بهینه و سئو
  4. و …
  5. دارای طراحی پاسخگو
  6. رنگبندی زیبا
  7. قسمت هدر شیک
  8. قسمت سفارشی سازی

# # # # # # # # # # #

نظرات