خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

مشخصات قالب وردپرس شخصی Tracks

65 ۱۲ آبان ۱۳۹۵ قالب رایگان , قالب شخصی , قالب وردپرس خانه » قالب وردپرس » قالب رایگان » قالب شخصی » مشخصات قالب وردپرس شخصی Tracks وردپرس

قالب وردپرس شخصی Tracks به صورت فارسی و راستچین شده و کاملا بهینه است. این قالب زیبا و مفید  میتواند یک انتخاب عالی برای راه اندازی سایتی جهت انواع کارهای گالری, وبلاگی و شخصی باشد.  قالب وردپرس شخصی Tracksطرفداران زیادی دارد و تا الان بسیار دانلود شده است.

قالب وردپرس Tracks دارای قدرت لود بار گذاری بالا و قدرت تطابق بر روی انواع مرورگرهای بزرگ و مدرن  میباشد و این فوق العاده است.

قالب وردپرس شخصی Tracks

قالب رایگان وردپرس Tracks سازگار با آخرین نسخه وردپرس است و شما میتونید با کمک ابزارک و رنگبندی زیبای ان سایتی زیبا و پرکاربرد داشته باشید.

به گزارش وردپرس دانلود  پوسته Tracks دارای منوهای ساده و شیک و همچنین قسمت سفارشی سازی می باشد و شما میتوانید بدون نیاز داشتن به دانش برنامه نویسی همه قسمتهای ان را کنترل و مدیریت کنید.

قالب وردپرس شخصی Tracks تمی ساده و کارامد و رایگان است و شما با انتخاب این قالب فارسی تا کمتر از یک دقیقه میتوانید ان را راه اندازی کرده و تغییرات لازم را روی ان اعمال کنید.

پوسته وردپرس شخصی Tracks

پوسته وردپرس شخصی Tracks

قالب Tracks دارای طراح ریسپانسیو

همان طور که قبلا هم به این مساله اشاره کردیم قالب وردپرس شخصی Tracks دارای طراحی واکنش گرا است و این یکی از مهمترین ویژگی های ان است . شما با کمک این قالب میتوانید  به راحتی با انواع گوشی ها , تبلت و … به سایت (بدون اینکه نیاز داشته باشید سایت را کوچک و بزرگ کنید) دسترسی داشته باشید.

قالب وردپرس شخصی Tracks دارای ویجت شبکه های اجتماعی

طبق بررسی های بدست امده قالب Tracks دارای ویجت شبکه های اجتماعی برای هر پست به طور جداگانه است. بنابراین با این ویژگی شما مبتوانید محبوبیت بیشتری را بین مخاطبان سایتتان کسب کنید.

ویژگی های کلیدی قالب وردپرس شخصی Tracks

یکی از ویژگیهای کلیدی قالب Tracks واکنش گرا بودن ان است و با همه چیز تبلت گوشی یا .. دیده می شود.

یکی دیگر از خصوصیات قالب قالب Tracks ویجت شبکه های اجتماعی برای هر پس است.

قسمت سفارشی سازی از جمله مهمترین ویژگیهای ان است.

رنگبندی زیبا هم جزو شاخص های اصلی ان است.

قابلیت نمایش و یا حذف متا نوشته و همچنین بهینه و سئو هم از ویژگیهای این قالب زیبای شخصی است.

رایگان بودن ان هم خیلی مهم است.

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره قالب Tracksدر اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را ببرید.


# # # # # # # # # # #

نظرات