خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

معرفی 5 مورد از بهترین قالب های وردپرس

24 ۰۹ آبان ۱۳۹۵ قالب تجاری , قالب خبری , قالب شخصی , قالب وردپرس خانه » قالب وردپرس » قالب تجاری » معرفی 5 مورد از بهترین قالب های وردپرس وردپرس

معرفی چند مورد از بهترین قالب های وردپرس موضوع این بخش از سایت وردپرس دانلود است. این قالب ها فقط مربوط به ایران نیستند و قالب های جهانی می باشند.
همانطور که میدانید زیبایی یک بحث نصبی است و به سلایق افراد مربوط می شود. ما این قالب ها را بر حسب تعداد فروش و تعداد نصب و دانلود قالب ها سنجیدیم و گفتیم که جزو بهترین و پر طرفدار ترین قالب ها محسوب می شود.

معرفی بهترین قالب های وردپرس

برخی از حرفه ای ترین قالب های وردپرس دنیا که پر بازده بوده و اکثرا از ان راضی هستند عبارت است از :

صحیفه فارسی : حرفه ای ترین قالب وردپرس مجله ای

طبق بررسی های بدست امده حرفه ای ترین و پرفروشترین قالب مجله ای وردپرس در دنیا قالب خبری صحیفه می باشد. این قالب یک قالب حرفه ای است که امکانات زیادی برای سایت مجله ای وردپرس دارد. پس ان را هرگز فراموش نکنید.

بهترین قالب های وردپرس

بهترین قالب های وردپرس

قالب وردپرس be : حرفه ای ترین قالب چند منظوره وردپرس

قالب وردپرس be توسط میهن وردپرس فارسی سازی شده است. طبق بررسی های بدست امده این قالب زیبا به عنوان یکی از پر طرفدار ترین قالب های تم فارست می تواند هر سایتی را برای شما طراحی نماید. این قالب یک قالب حرفه ای چند منظوره است.

بهترین قالب های وردپرس

بهترین قالب های وردپرس

قالب گودنیوز فارسی : حرفه ای ترین قالب وردپرس خبری

قالب گودنیوز فارسی یکی از حرفه ای ترین قالب های وردپرس خبری است. به گزارش سایت وردپرسد انلود این قالب یکی از معدود قالب های وردپرسی است که امکاناتی از قبیل رنگبندی نامحدود ، پنل مدیریتی کاملا پیشرفته ، رسپانسیو بودن و … را دارا می باشد. و به خاطر همین امکانات است که این قالب به یکی از قالب های خبری پر فروش وردپرس تبدیل گشته استت. مثل قالب سایت دیجی کالا .

بهترین قالب های وردپرس

بهترین قالب های وردپرس

قالب آوادا : حرفه ای ترین قالب وردپرس شرکتی

شاید بتوان قاطعانه گفت قالب آوادا زیباترین قالب وردپرس در جهان است. دلیل این حرف فروش فوق العاده این قالب در دنیاست که به آن لقب پر فروش ترین قالب جهان را داده اند. طبق بررسی های بدست امده قالب شرکتی آوادا تا بحال بیش از ۱۲۰ هزار خرید موفق در تم فارست داشته است. پس اکثرا ان را می پسندند.

بهترین قالب های وردپرس

بهترین قالب های وردپرس

قالب انفولد : حرفه ای ترین قالب وردپرس سازمانی

قالب وردپرس انفولد سومین رتبه در پر فروش ترین قالب های تم فارست را دارد. این قالب زیبای وردپرسی مناسب هر نوع وبسایت و سازگار با ووکامرس ، بی بی پرس ، بادی پرس و تمامی افزونه های وردپرس می باشد.

بهترین قالب های وردپرس

بهترین قالب های وردپرس

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره این 5 قالب تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید.


# # # # # # # # # # # # # # # # #

نظرات